Kontakt

Search our Site

Marcin Pilaciński

Dyrektor Generalny

marcin@navigator-polska.com
+48 516 011 306

Robert Pilaciński

Dyrektor Handlowy

robert.pilacinski@navigator-polska.com
+48 517 788 429

Karina Kądziela

Kierownik Biura Obsługi Klienta

karina@navigator-polska.com
+48 662 900 496

Robert Kalwara

Kierownik Magazynu

magazyn@navigator-polska.com
+48 600 989 395

Agnieszka Kijek

Manager ds. import/export

agnieszka@navigator-polska.com
+48 506 977 458

Janusz Wrona

Manager ds. handlu nowoczesnego

janusz@navigator-polska.com
+48 532 423 137

Dariusz Murzyn

Manager ds. handlu krajowego

dariusz.murzyn@navigator-polska.com
+48 735 960 131

Paweł Szulim

Manager ds. handlu hurtowego

pawel@navigator-polska.com
+48 515 202 315

Daria Pałka

Manager ds. handlu krajowego

daria@navigator-polska.com
+48 519 618 837

Zbigniew Rosłaniec

Manager ds. handlu krajowego

zbigniew@navigator-polska.com
+48 518 274 358

Mariusz Bogdański

Manager ds. handlu krajowego

mariusz@navigator-polska.com
+48 506 357 567

Michał Majerski

Manager

michal@navigator-polska.com
+48 881 008 092

Hubert Siedlecki

Manager ds. handlu detalicznego

hubert@navigator-polska.com
+48 506 357 475

Marek Pech

Manager ds.vendingu

marek@navigator-polska.com
+48 570 668 989

Bartosz Domański

Manager ds. zakupów

bartek@navigator-polska.com
+48 735 914 755

Karolina Gmitruk

Biuro Obsługi Klienta

biuro@navigator-polska.com
+48 519 618 801

Grażyna Mrówka

Biuro Obsługi Klienta

grazyna@navigator-polska.com
+48 517 628 850

Zapraszamy !

To miejsce czeka na Ciebie

biuro@navigator-polska.com
+48 22 205 25 60

Kontakt

BIURO obsługi klienta

ul. Staniewicka 5, 03-310 Warszawa, Polska
+48 662 900 496 - biuro@navigator-polska.com


Zapraszamy pn.-pt. godz. 8.00-16.00




Firma NAVIGATOR MARCIN PILACIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA z siedzibą przy ul. Staniewickiej 5 w Warszawie (03-310) wpisana jest do rejestru przedsiębiorstw prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000426434, NIP 5242753036, Regon 146200450. Wysokość kapitału zakładowego 99 000,00 PLN.

Więcej w tej kategorii: « RODO Aktualności »