W związku ze zmianą lokalizacji i mocnym rozwojem działu eksportu postanowiliśmy postarać się o pozwolenie na prowadzenie składu celnego i składu podatkowego. Lubimy być zależni tylko od własnych możliwości. UDAŁO SIĘ! Jeśli dokonujesz importu/exportu i chcesz przechowywać towary nieunijne z możliwością zawieszenia zapłaty należności celnych i podatkowych ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

 

Skład celny to wydzielony magazyn na terytorium Unii Europejskiej służący do składowania towarów nieunijnych pod dozorem celnym. Pozwala on na przechowywanie towarów bez uiszczania cła i innych podatków. Opłaty celne zostają naliczane dopiero w momencie, kiedy towar opuszcza skład.

Przedsiębiorca korzystający ze składu celnego zapewnia sobie spore oszczędności. Na towarach nieunijnych, które wprowadza do składu celnego odracza płatność cła do chwili faktycznego ich wykorzystania w obrocie handlowym. Towar ze składu celnego może zostać w całości lub w części dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej, lub skierowany do powrotnego wywozu.

pl_PLPolish