Navigator Polska od lat zaznacza istnienie swojej marki na polskim rynku handlowym. Firma pod wodzą Marcina Pilacińskiego jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dystrybutorów FMCG, czyli Fast Movins Consumer Goods – produktów szybkozbywalnych. Powstała w 2012 roku firma systematycznie osiąga coraz to lepszą pozycję na rynku FMCG. Została doceniona m.in. przez Gazele Biznesu oraz Diamenty Forbesa. Zakres usług obejmuje: hurtownie, podhurty, sklepy, sieci handlowe oraz cash&carry. W swoim portfolio posiada główne kategorie produktów takich jak: kawa i herbata, napoje, energy drinks, kulinaria, artykuły higieniczne, środki chemiczne, a także alkohol.

Chęć poszerzenia wiedzy i asortymentu ostatniej z wymienionych kategorii doprowadziła do powstania nowego projektu. W 2020 roku połączono wieloletnie doświadczenie handlowe Navigator – Polska oraz potrzeby rozwijającego się rynku polskiego i powstała nowa marka – Spirit Depot – skład alkoholi z całego świata w coraz lepszych aromatach i smakach, mniej spotykanych i interesujących w swej budowie. Główne motto przewodnie brzmi „By poznać Wszystko oprócz zwykłego”.

Od samego początku firma dba o indywidualne podejście do każdego klienta. Terminowa i kompleksowa obsługa oraz zaspokajanie jego potrzeb zakupowych, to w Navigatorze wartość oraz myśl przewodnia dla każdego pracownika. To, co niezmiennie prowadzi Navigatora do sukcesu, to przede wszystkim dobór odpowiednich pracowników, dla których praca w branży FMCG jest pasją. Odpowiednio zmotywowani ludzie, dobrze czujący się w swojej pracy, doceniający i dbający o swoich klientów to kwintesencja naszych dotychczasowych osiągnieć. Ponadto, Navigator posiada własny, bardzo dobrze zaopatrzony magazyn oraz transport, dlatego też jesteśmy w stanie szybko dostarczyć towar.

IMG_2972-1
pl_PLPolish