Aktualności

Search our Site

Logotyp v8 white back  logotyp weselneprocenty pl   

Aktualności


Miło nam poinformować, iż w lutym rozpoczęliśmy współpracę z Adamem „Nergalem” Darskim w zakresie promocji marki Cloven Hoof w social mediach.

Nergal jako współzałożyciel black metalowej grupy Behemoth zdobył uznanie i fanów na całym Świecie. Jest też uważany za bezkompromisowego i nie udającego nikogo człowieka. Wprost wyraża swoje opinie, niekoniecznie przywiązując uwagę do opinii innych. Cloven Hoof rum też nikogo nie udaje. Wytwarzany jest z bezkompromisowym podejściem do jakości i chce dotrzeć do wszystkich miłośników rumu.

ZAPRASZAMY na nasza platformę zakupową www.sklep.spiritdepot.pl


navigator bedzie dobrzeUczestniczycie w społecznej akcji #będziedobrze? Każdy może się do niej przyłączyć. Wystarczy wywiesić plakat, baner, czy w jakikolwiek inny sposób wyeksponować hasło: Będzie dobrze #zostańwdomu. Napis można wzbogacić o elementy graficzne. Napisy pojawiają się coraz częściej na płotach, balkonach, w oknach. Akcję zapoczątkowała rodzina z Katowic. Akcja spodobała się nie tylko sąsiadom, ale i internautom na całym świecie.
Popieramy!
#będziedobrze
#willbefine


biala listaJesteśmy na białej liście podatników VAT i przypominamy wszystkim naszym kontrahentom o tym obowiązku.

Z dniem 1 września 2019 roku weszła w życie nowelizacja ustawy o Podatku od Towarów i Usług art. 96b dotycząca tzw. białej listy podatników VAT. Przedsiębiorcy mogą za jej pomocą odszukać informacje o swoich kontrahentach m.in. zarejestrowania, wyrejestrowania oraz status podatnika VAT, jak również ich numery rachunków bankowych. Ministerstwo Finansów stworzyło narzędzie do samodzielnego sprawdzenia przez klienta swoich kontrahentów.

Więcej informacji >>>


bdoJesteśmy odpowiedzialni, dbamy o środowisko i mamy już swój numer rejestrowy BDO.
Czym jest BDO? BDO, czyli baza danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami jest systemem informatycznym, utworzonym na podstawie przepisów ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach. Integralną częścią BDO jest Rejestr podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami, który został uruchomiony 24 stycznia 2018 r. Uruchomienie wskazanej funkcjonalności BDO umożliwi kompleksowe gromadzenie i zarządzanie informacjami dotyczącymi gospodarki odpadami oraz zapewni podmiotom w pełni elektroniczną realizację obowiązków rejestrowych, ewidencyjnych i sprawozdawczych.

pdf Pobierz dokument


Koncesje - alkohole

pdf Pobierz dokument


Nominacja do Godła: Firma Roku 2019

2019 firma roku


Niebawem święta wielkanocne. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Nasi handlowcy służą pomocą, przyjmujemy już Zamówienia z gwarancją dostawy na dany termin. Kontakt >>>


Wśród naszego asortymentu jest również alkohol. Posiadamy alkohole znanych marek, jak i nowości. Zapraszamy na dedykowaną stronę tych produktów. Akohole >>>


W tym roku dostaliśmy kolejne dwa niezwykłe wyróżnienia. Otrzymaliśmy kolejną Gazelę Biznesu oraz zostaliśmy uhonorowani  tytułem „Diamenty Forbes”. Rozwój naszej firmy i sukcesy naszego zespołu cieszą nas niesamowicie! W grupie siła ! #bestteam #navigatorteam


Zapraszamy do śledzenia naszego profilu FB!


 

Więcej w tej kategorii: « Kontakt Alkohole »