Home

Search our Site

Navigator

wiele marek w jednym miejscu
Diamenty Forbes 2018, Gazele Biznesu 2017, 2018
7 lat wystarczyło, aby Navigator – Polska zaznaczył istnienie swojej marki na polskim rynku handlowym. Polska firma pod wodzą Marcina Pilacińskiego jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dystrybutorów FMCG. Od niedawna Navigator jest również wyłącznym dystrybutorem słodyczy firmy Pladis, która z kolei plasuje się na trzecim miejscu wśród największych producentów ciastek na świecie (po Mondelez i Kelloggs).
Asortyment słodycze, kawa i herbata, artykuły higieniczne oraz chemiczne, przyprawy, gotowe dania, przetwory, energy drinks, alkohole.
Współpraca Obsługujemy hurtownie, podhurty, sklepy, ściśle współpracujemy z sieciami handlowymi oraz cash&carry. Zaufały nam setki Klientów.
Ludzie i fakty Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowana kadra posiadająca doskonałą znajomość rynku FMCG. Posiadamy własne, nowoczesne hale magazynowe i własny transport.
Atuty Konkurencyjne ceny. Wysoka jakość obsługi. Bogaty asortyment. Wieloletnie doświadczenie. Punktualność dostaw. Indywidualne podejście do Klienta.

Zapraszamy

Navigator Polska

NOWOCZESNA DYTRYBUCJA. TOPOWE MARKI.

W nowoczesnej dystrybucji na znaczeniu zyskuje komplementarność produktów. Wyznaczamy trendy na każdym poziomie naszej działalności. Zależy nam, aby nasi Klienci mogli kupić dowolne produkty FMCG oraz alkohole w dobrych cenach w jednym miejscu, bez konieczności poszukiwania ich u innych dostawców.

Marcin Pilaciński

Dyrektor Generalny

marcin@navigator-polska.com
+48 516 011 306

Robert Pilaciński

Dyrektor Handlowy

robert.pilacinski@navigator-polska.com
+48 517 788 429

Karina Kądziela

Kierownik Biura Obsługi Klienta

karina@navigator-polska.com
+48 662 900 496

Robert Kalwara

Kierownik Magazynu

magazyn@navigator-polska.com
+48 600 989 395

Agnieszka Kijek

Manager ds. import/export

agnieszka@navigator-polska.com
+48 506 977 458

Janusz Wrona

Manager ds. handlu nowoczesnego

janusz@navigator-polska.com
+48 532 423 137

Dariusz Murzyn

Manager ds. handlu krajowego

dariusz.murzyn@navigator-polska.com
+48 735 960 131

Paweł Szulim

Manager ds. handlu hurtowego

pawel@navigator-polska.com
+48 515 202 315

Daria Pałka

Manager ds. handlu krajowego

daria@navigator-polska.com
+48 519 618 837

Zbigniew Rosłaniec

Manager ds. handlu krajowego

zbigniew@navigator-polska.com
+48 518 274 358

Mariusz Bogdański

Manager ds. handlu krajowego

mariusz@navigator-polska.com
+48 506 357 567

Michał Majerski

Manager

michal@navigator-polska.com
+48 881 008 092

Hubert Siedlecki

Manager ds. handlu detalicznego

hubert@navigator-polska.com
+48 506 357 475

Marek Pech

Manager ds.vendingu

marek@navigator-polska.com
+48 570 668 989

Bartosz Domański

Manager ds. zakupów

bartek@navigator-polska.com
+48 735 914 755

Karolina Gmitruk

Biuro Obsługi Klienta

biuro@navigator-polska.com
+48 519 618 801

Grażyna Mrówka

Biuro Obsługi Klienta

grazyna@navigator-polska.com
+48 517 628 850

Zapraszamy !

To miejsce czeka na Ciebie

biuro@navigator-polska.com
+48 22 205 25 60
Masz pytania? Chcesz zamówić? Zapraszamy!
+48 22 205 25 60
Zapoznaj się z naszą unikatową ofertą alkoholi - SZCZEGŁÓY

Sprawdź nasze aktualne promocje

Ponadto, wiele produktów różnych kategorii mamy w promocyjnej cenie. Posiadamy ponad 2500 tysiąca produktów różnych marek. Towar dostarczamy w umówionym terminie, mamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn, szybko realizujemy zamówienia. Jesteśmy elastyczni w stosunku do naszych Klientów i dostępni.

Aktualności

Wszystkie aktualności oraz ważne informacje dla naszych obecnych i przyszłych Klientów będą umieszczane na stronie www oraz na naszym FB: Navigator-Polska.