O Firmie

Search our Site

Logotyp v8 white back  logotyp weselneprocenty pl   

Firma

„wiele marek w jednym miejscu”

7 lat wystarczyło, aby Navigator – Polska zaznaczył istnienie swojej marki na polskim rynku handlowym. Polska firma pod wodzą Marcina Pilacińskiego jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dystrybutorów FMCG.

Firma Navigator powstała w 2012 roku. Od ponad 8 lat zdobywa coraz mocniejszą pozycję na rynku FMCG, co zostało również docenione przez Gazele Biznesu oraz Diamenty Forbesa. Firma obsługuje: hurtownie, podhurty, sklepy, ściśle współpracuje z sieciami handlowymi oraz cash&carry. W swoim port folio posiada główne kategorie produktów takich jak: kawa i herbata, napoje, energy drinks, kulinaria, artykuły higieniczne, środki chemiczne, a także alkohol.

W 2019 roku wystartował projekt – weselneprocenty.pl - z myślą o sprzedaży alkoholu i innych napojów w atrakcyjnych/hurtowych cenach klientom indywidualnym. Weselneprocenty.pl zaopatrują Klientów detalicznych w różnego rodzaju alkohol, napoje bezalkoholowe i energetyki na wesele, bądź inne imprezy okolicznościowe. W ofercie znajdują się wódki czołowych marek - zarówno drogie klasy premium jak i tańsze. Ponadto w ofercie są wina, whisky, piwa i inne kolorowe alkohole.

W  2020 roku połączono wieloletnie doświadczenie handlowe Navigator Polska oraz potrzeby rozwijającego się rynku polskiego i powstała nowa marka -  Spirit Depot - skład alkoholi z całego świata w coraz lepszych aromatach i smakach, mniej spotykanych i interesujących w swej budowie. Główne motto przewodnie brzmi „By poznać Wszystko oprócz zwykłego”.

Od samego początku firma dba o indywidualne podejście do każdego Klienta. Terminowa i kompleksowa obsługa oraz zaspokajanie jego potrzeb zakupowych, to w Navigatorze wartość oraz myśl przewodnia dla każdego pracownika. To, co niezmiennie prowadzi Navigatora do sukcesu, to przede wszystkim dobór odpowiednich pracowników, dla których praca w branży FMCG jest pasją. Odpowiednio zmotywowani ludzie, dobrze czujący się w swojej pracy będą doceniać też swoich Klientów i należycie o nich dbać.

Ponadto, Navigator posiada własny, bardzo dobrze zaopatrzony magazyn oraz własny transport, dlatego też jesteśmy w stanie szybko dostarczyć towar.

Więcej w tej kategorii: Kariera »