Contact

Search our Site

Logotyp v8 white back  logotyp weselneprocenty pl   

Marcin Pilaciński

Prezes Zarządu

marcin@navigator-polska.com
+48 516 011 306

Robert Pilaciński

Wiceprezes
Członek Zarządu

robert.pilacinski@navigator-polska.com
+48 517 788 429

Karina Kądziela

Kierownik Biura Obsługi Klienta

karina@navigator-polska.com
+48 662 900 496

Robert Kalwara

Kierownik Magazynu

magazyn@navigator-polska.com
+48 600 989 395

Janusz Wrona

Manager ds. handlu nowoczesnego

janusz@navigator-polska.com
+48 532 423 137

Daria Pałka

Manager ds. handlu krajowego

daria@navigator-polska.com
+48 519 618 837

Paweł Szulim

Manager ds. handlu hurtowego

pawel@navigator-polska.com
+48 515 202 315

Hubert Siedlecki

Manager ds. handlu detalicznego

hubert@navigator-polska.com
+48 506 357 475

Michał Majerski

Manager ds. handlu krajowego

michal@navigator-polska.com
+48 881 008 092

Szymon Golonka

Manager ds. handlu detalicznego

szymon@navigator-polska.com
+48 534 176 653

Mariusz Bogdański

Manager ds. handlu krajowego

mariusz@navigator-polska.com
+48 506 357 567

Zbigniew Rosłaniec

Manager ds. handlu krajowego

zbigniew@navigator-polska.com
+48 518 274 358
 

Marek Kamiński

Manager ds. handlu krajowego (chemia)

marek.kaminski@navigator-polska.com
+48 530 489 693

Eugenia Wychowska

Manager ds. exportu (europa wschodnia)

eugenia@navigator-polska.com
+48 530 117 564

Karolina Gmitruk

Biuro Obsługi Klienta

biuro@navigator-polska.com
+48 519 618 801

Grażyna Mrówka

Biuro Obsługi Klienta

grazyna@navigator-polska.com
+48 517 628 850

Magdalena Kalinowska

Specjalista ds. transportu

magdalena@navigator-polska.com
+48 536 451 789

Sebastian Kądziela

Specjalista ds. IT

sebastian@navigator-polska.com
+48 575 229 427

Grzegorz Surowiecki

Krajowy Dystrybucji Alkoholi

grzegorz@navigator-polska.com
+48 535 406 385

Daria Pasieka

Manager ds. handlu krajowego (alkohol)

daria.pasieka@navigator-polska.com
+48 536 089 366

Rafał Skuza

Manager ds. handlu krajowego (alkohol)

rafal@navigator-polska.com
+48 570 668 989

Zuzanna Pac

Specjalista ds. marketingu

zuzanna@navigator-polska.com
+48 531 837 587
 

Contact

Contact Us - We Will Answer For All Your Questions.




Customer service
ul. Staniewicka 5, 03-310 Warsaw, Poland
+48 662 900 496 - biuro@navigator-polska.com

Welcome Mon.-Fri. 8.00-16.00
More in this category: « Career News »