Contact

Search our Site

Logotyp v8 white back  logotyp weselneprocenty pl   

Marcin Pilaciński

Prezes Zarządu

marcin@navigator-polska.com
+48 516 011 306

Robert Pilaciński

Wiceprezes
Członek Zarządu

robert.pilacinski@navigator-polska.com
+48 517 788 429

Karina Kądziela

Kierownik Biura Obsługi Klienta

karina@navigator-polska.com
+48 662 900 496

Robert Kalwara

Kierownik Magazynu

magazyn@navigator-polska.com
+48 600 989 395

Janusz Wrona

Manager ds. handlu nowoczesnego

janusz@navigator-polska.com
+48 532 423 137

Zapraszamy !

To miejsce czeka na Ciebie

biuro@navigator-polska.com
+48 22 205 25 60

Dariusz Murzyn

Manager ds. handlu krajowego

dariusz.murzyn@navigator-polska.com
+48 735 960 131

Paweł Szulim

Manager ds. handlu hurtowego

pawel@navigator-polska.com
+48 515 202 315

Daria Pałka

Manager ds. handlu krajowego

daria@navigator-polska.com
+48 519 618 837

Zbigniew Rosłaniec

Manager ds. handlu krajowego

zbigniew@navigator-polska.com
+48 518 274 358

Mariusz Bogdański

Manager ds. handlu krajowego

mariusz@navigator-polska.com
+48 506 357 567

Michał Majerski

Manager

michal@navigator-polska.com
+48 881 008 092

Hubert Siedlecki

Manager ds. handlu detalicznego

hubert@navigator-polska.com
+48 506 357 475

Dominik Pietrzak

Kierownik Dystrybucji Krajowej

dominik@navigator-polska.com
+48 570 668 989

Karolina Gmitruk

Biuro Obsługi Klienta

biuro@navigator-polska.com
+48 519 618 801

Grażyna Mrówka

Biuro Obsługi Klienta

grazyna@navigator-polska.com
+48 517 628 850

Magdalena Kalinowska

Specjalista ds. transportu

magdalena@navigator-polska.com
+48 536 451 789

Zapraszamy !

To miejsce czeka na Ciebie

biuro@navigator-polska.com
+48 22 205 25 60

Surowiecki Grzegorz

National Distribution Manager

grzegorz@spiritdepot.pl
+48 535 406 385

Zapraszamy !

To miejsce czeka na Ciebie

biuro@navigator-polska.com
+48 22 205 25 60
 

Contact

Contact Us - We Will Answer For All Your Questions.




Customer service
ul. Staniewicka 5, 03-310 Warsaw, Poland
+48 662 900 496 - biuro@navigator-polska.com

Welcome Mon.-Fri. 8.00-16.00
More in this category: « Career News »