Kariera

pod menu

Search our Site

Kariera

Poszukujemy osoby na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO ds. HURTU i SIECI HANDLOWYCH na terenie województwa mazowieckiego.

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- obsługa istniejących klientów firmy.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość rynku FMCG,
- zdolności negocjacyjne,
- komunikatywność,
- prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie w fantastycznej atmosferze,
- telefon służbowy,
- samochód służbowy.

Prosimy o załączenie klauzuli: Oświadczam, iż podając moje dane osobowe w CV, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez NAVIGATOR MARCIN PILACIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA z siedzibą przy ul. Staniewickiej 5 w Warszawie (03-310), w celu prowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz doradztwa personalnego, zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Więcej w tej kategorii: « Firma RODO »