Kariera

Search our Site

Kariera

Regionalny Kierownik ds. hurtu - alkohole

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz zdobywanie nowych. Teren do obsługi to centralna Polska.

Od kandydatów aplikującyh na to stanowisko oczekujemy:

  • znajomości hurtowego rynku alkoholi
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana jest znajomość rynku HORECA
  • nastawienia na realizację celów
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • prawa jazdy kategorii B
  • znajomości pakietu MS Office

Kandydatom na tym stanowisku oferujemy:

  • pracę w młodym, prężnie rozwijającym się zespole
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus premię
  • samochód służbowy
  • telefon służbowy

Prosimy o przesyłanie CV na adres: karina@navigator-polska.com

Prosimy o załączenie klauzuli: Oświadczam, iż podając moje dane osobowe w CV, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez NAVIGATOR MARCIN PILACIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA z siedzibą przy ul. Staniewickiej 5 w Warszawie (03-310), w celu prowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz doradztwa personalnego, zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Poszukujemy osoby na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO ds. HURTU i SIECI HANDLOWYCH na terenie województwa mazowieckiego.

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- obsługa istniejących klientów firmy.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość rynku FMCG,
- zdolności negocjacyjne,
- komunikatywność,
- prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie w fantastycznej atmosferze,
- telefon służbowy,
- samochód służbowy.

Więcej w tej kategorii: « Firma RODO »