O Firmie

Search our Site

Firma

7 lat wystarczyło, aby Navigator – Polska zaznaczył istnienie swojej marki na polskim rynku handlowym. Polska firma pod wodzą Marcina Pilacińskiego jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dystrybutorów FMCG. Od niedawna Navigator jest również wyłącznym dystrybutorem słodyczy firmy Pladis, która z kolei plasuje się na  trzecim miejscu wśród największych producentów ciastek na świecie (po Mondelez i Kelloggs).

Firma Navigator powstała w 2012 roku. Od ponad 7 lat zdobywa coraz mocniejszą pozycję na rynku FMCG, co zostało również docenione przez Gazele Biznesu oraz tegoroczne Diamenty Forbesa. Firma obsługuje: hurtownie, podhurty, sklepy, ściśle współpracuje z sieciami handlowymi oraz cash&carry. W swoim port folio posiada główne kategorie produktów takich jak: kawa i herbata, napoje, energy drinks, kulinaria, artykuły higieniczne, środki chemiczne, a od niedawna także alkohol.

W 2018 roku działania podjęte przez firmę oraz międzynarodowe kontakty właściciela Navigatora sprawiły, iż Navigator Polska został wybrany wyłącznym dystrybutorem słodyczy firmy Pladis. Pladis została powołana przez Yldiz Holding posiadający 300-letnią tradycję celem połączenia wszystkich swoich najbardziej znanych marek, takich jak:  Ülker, McVitie’s i Godiva. Pladis jest trzecim największym producentem ciastek na świecie po Mondelez i Kelloggs, a przed Nestle i Pepsico. Aktualnie skonsolidowany obrót grupy Pladis wynosi 5,2 miliarda dolarów -  potwierdza to bardzo mocną, globalną pozycję firmy.

Od samego początku firma dba o indywidualne podejście do każdego Klienta. Terminowa i kompleksowa obsługa Klienta oraz zaspokajanie jego potrzeb zakupowych, to w Navigatorze wartość oraz myśl przewodnia dla każdego pracownika. To, co niezmiennie prowadzi Navigatora do sukcesu, to przede wszystkim dobór odpowiednich pracowników, dla których praca w FMCG jest pasją. Odpowiednio zmotywowani pracownicy, dobrze czujący się w swojej pracy będą doceniać też swoich Klientów i należycie o nich dbać.

Więcej w tej kategorii: Kariera »